Oddychové lavičky k Laborcu

14.08.2024

Tak ako aj v iných kútoch našej krajiny, aj my v našom regióne sa snažíme zveľadiť a spríjemniť hoci len krátku prechádzku do prírody – konkrétne k rieke Laborec.

V živote človeka je potrebný oddych, relax, prechádzky na čerstvom vzduchu, alebo len také obyčajné pozorovanie prírody a zvierat. Pri prechádzke k Laborcu si doprajte nerušený oddych v troch odpočinkových zónach. Zriadené boli prednedávnom na podnet starostu obce z vlastných finančných prostriedkov. Montáž lavičiek, odpadkových košov a láviek ponad priekopy boli vykonané pracovníkmi obecného úradu. Pre osadenie odpočinkových lavičiek boli vybraté veľmi pekné miesta. Z rôznych pohľadov je to nádherný a veľmi zmysluplný projekt, ktorý vytvára akýsi ešte silnejší vzťah človeka s prírodou.

Veríme, že zriadenie takýchto oddychových stanovíšť bude slúžiť širokej verejnosti niekoľko dekád.